Realizacje

Realizacje


Motorówka Solo Ruff ze Szwecji

Remont łódki ze Szwecji z 1960r. Zdjęcia pokazują stan przed
i w czasie remontu. Remont nie został niestety ukończony. Armator postanowił przerwać prace na etapie
jaki widać na zdjęciach.

zobacz więcej

s/y Wars

Wymiana całej nadbudówki wraz z pokładem oraz częściowy remont wnętrza- przebudowa wc i kambuza.Zdarcie,wyrównanie i lakierowanie burt oraz malowanie dna.

zobacz więcej

s/y Nina

Przebudowa sterówki, kokpitu. Konserwacja i malowanie burt oraz części podwodnej.

zobacz więcej

s/y Elwira

Metalowy jacht typu Bruceo został całkowicie wyremontowany na nowo wraz z pokładem.

 

zobacz więcej

Katamaran w Hiszpanii (dawny Club Med)

Kiedyś na tej regatowej jednostce nie było prawie wcale wyposażenia wnętrza, służyła do bicia rekordów i miała być jak najlżejsza. Hiszpańska ekipa przeprowadziła remont i przystosowała katamaran do celów turystycznych. Nasza firma wykonała szafki, sufity, łazienki, zlewy i inne elementy zabudowy.

zobacz więcej

Motorówka

Zdarcie starej powłoki malarskiej, uzupełnienie ubytków w kadłubie oraz polakierowanie.Wymiana okuć i zamontowanie makiet pokładowych.

zobacz więcej

s/y Andromeda

Remont jachtu po wpłynięciu na kamienie.Celem remontu było odbudowanie burty i dodanie wręgów.Poszycie diagonalne.

zobacz więcej

s/y Jacht Zia

Remont drewnianego jachtu o poszyciu diagonalnym z drewna cedrowego. Remont obejmował wymianę wzdłużnika, część burt oraz wyprowadzenie i malowanie dna i burt. Dodatkowo wykonane zostały wstawki i wymiana elementów w nadbudówkach, oknach i kokpicie. Wymieniony został też cały pokład i kilka pokładników. 

zobacz więcej
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.