Realizacje

Realizacje


s/y Dal

Projekt odbudowy jachtu dla Narodowego Muzeum Morskiego. Obejmował zdarcie laminatu z dębowego poszycia i farby z wnętrza, wymianę uszkodzonych planek, wymianę stępki, pokładu,  wzmocnienie pękniętych wręg, konserwację okuć i drzewców, obicie części podwodnej blachą miedzianą, malowanie burt i naprawę uszkodzonych elementów zabudowy.

zobacz więcej

s/y Gerlach

Generalny remont jachtu klasy J-80, wykonanie zabudowy i teakowego pokładu. Kadłub Gerlacha powstał w 1981 roku, od 2004, gdy zmienił właściciela, jacht przechodzi kolejne metamorfozy. W 2015 przerobiliśmy łazienkę i kambuz.

zobacz więcej

Motorówka Solo Ruff ze Szwecji

Remont łódki ze Szwecji z 1960r. Zdjęcia pokazują stan przed
i w czasie remontu. Remont nie został niestety ukończony. Armator postanowił przerwać prace na etapie
jaki widać na zdjęciach.

zobacz więcej

s/y Lady Maud

Stalowy jacht z Holandii przygotowany przez Complex Jacht do wyprawy arktycznej. Prace obejmowały ochrone antykorozyjną kadłuba i wnętrza (łącznie ze zbiornikami), malowanie natryskowe burt i nadbudówki, malowanie pokładu farbą antypoślizgową, położenie pokładu w kokpicie, wykonanie owiewki z laminatu, zabudowa kabiny dziobowej, a także odnowienie wnętrza.

zobacz więcej

s/y Wars

Wymiana całej nadbudówki wraz z pokładem oraz częściowy remont wnętrza- przebudowa wc i kambuza.Zdarcie,wyrównanie i lakierowanie burt oraz malowanie dna.

zobacz więcej

s/y Nina

Przebudowa sterówki, kokpitu. Konserwacja i malowanie burt oraz części podwodnej.

zobacz więcej

s/y Elwira

Metalowy jacht typu Bruceo został całkowicie wyremontowany na nowo wraz z pokładem.

 

zobacz więcej

Katamaran w Hiszpanii (dawny Club Med)

Kiedyś na tej regatowej jednostce nie było prawie wcale wyposażenia wnętrza, służyła do bicia rekordów i miała być jak najlżejsza. Hiszpańska ekipa przeprowadziła remont i przystosowała katamaran do celów turystycznych. Nasza firma wykonała szafki, sufity, łazienki, zlewy i inne elementy zabudowy.

zobacz więcej

Motorówka

Zdarcie starej powłoki malarskiej, uzupełnienie ubytków w kadłubie oraz polakierowanie.Wymiana okuć i zamontowanie makiet pokładowych.

zobacz więcej
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.