Realizacje

Realizacje


Motorówka "Samarytanka"

W ramach usługi konserwacji eksponatu należącego do Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni - motorówki sanitarnej Samarytanka zostały przeprowadzone prace związane z wymianą drewnianego pokładu oraz wymianą drewnianej nadbudówki i drewnianych odbojnic. Wymienione zostały również suwklapy oraz zejściówki. 

zobacz więcej

Remont na STS Fryderyk Chopin

W maju po raz kolejny wróciliśmy do Szczecina na zaprzyjaźniony STS "Fryderyk Chopin" by wykonać przebudowę następnych pomieszczeń.

zobacz więcej

s/y Martial Eagle

Projekt obejmował naprawienie przeciekającego pokładu
i spowodowanych nim uszkodzeń wnętrza, przebudowę kambuza i łazienek, nowy pokład teakowy, malowanie kadłuba, serwis takielunku oraz parę innych, pomniejszych prac.

zobacz więcej

RIB

Projekt dla firmy zagranicznej. Obejmował wykończenie surowego aluminiowego kadłuba (zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz).

zobacz więcej

s/y Wielkopolska

Wielkopolska powstała w latach 60-tych wg projektu Leona Tumiłowicza (klasa TOM). Firma Complex Jacht przeprowadziła kompleksową odbudowę tego jachtu.

zobacz więcej

s/y Moby Dick III

Moby Dick III to 61-stopowy kecz wykonany ze sklejki w latach 80. Głowne prace obejmowały wymianę ok. 6 tys. wkrętów poszycia i odnowienie powłok malarskich kadłuba.

zobacz więcej

Jacht motorowy z Sycylii

      Częściowa przebudowa i odnowienie jachtu motorowego.

zobacz więcej

motorówka Cobalt

Motorówka Cobalt trafiła do nas z USA, po sezonie huraganów. Było dużo szpachlowania, szlifowaniem i wyprowadzania papierami wodnymi, ale było warto.

zobacz więcej

s/y Opty

Projekt dla Narodowego Muzeum Morskiego. Zdarta została stara farba z poszycia, pokładu, wnętrza i masztów, wymienione uszkodzone planki i wręgi, okucia wypolerowane i zakonserwowane. Jacht wraz z drzewcami został ponownie pomalowany.

zobacz więcej
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.